Filtry wody do kamienic i przemysłu

Poza uzdatnianiem wody w domach jednorodzinnych i pojedynczych mieszkaniach, specjalizujemy się również w uzdatnianiu wody dla większych obiektów. Montujemy filtry w kamienicach, wspólnotach mieszkaniowych. Instalujemy systemy uzdatniania wody także we wszelkich miejscach użyteczności publicznej, np. szkołach, przedszkolach, domach opieki, domach spokojnej starości, urzędach, placówkach dyplomatycznych, czyli wszędzie tam, gdzie odpowiednia czystość wody ma znaczenie absolutnie nadrzędne.

Czysta woda to potrzeba najwyższej wagi. Z każdym rokiem rośnie świadomość społeczeństwa na temat wpływu wody na nasze życie. Dobrej jakości woda to nie tylko gwarancja zdrowia i świetnego samopoczucia, to także komfort codziennego użytkowania domowych urządzeń, np. czajnika elektrycznego, zmywarki, pralki, bez obawy o ich krótką żywotność z powodu osadzającego się kamienia. Czysta woda to również przyjemność z picia porannej filiżanki herbaty bez pływającego po wierzchu nieestetycznego kożucha.

Chcąc podnieść standard posiadanych lokali mieszkalnych, właściciele kamienic czy zarządcy wspólnot mieszkaniowych coraz częściej decydują się na montaż stacji uzdatniania wody. Tego typu inwestycja na pewno w przyszłości zaprocentuje. 

Do najważniejszych korzyści płynących z posiadania w budynku odpowiedniego systemu uzdatniania wody należą:

  • Komfort codziennego życia mieszkańców – doskonałej jakości woda pitna płynąca w kranach, mająca szczególne znaczenie dla małych dzieci i osób starszych.
  • Brak konieczności zakupu stosunkowo drogiej i z pewnością mało ekologicznej wody butelkowanej – uzdatniona woda z kranu nadaje się do bezpośredniego spożycia.
  • Dbałość o domowe urządzenia – żelazko, pralka, zmywarka, czajnik elektryczny.
  • Dbałość o zamontowane w budynku instalacje wodne i grzewcze (kaloryfery, ogrzewanie podłogowe, armaturę – brak osadzającego się kamienia).
  • Poprawa jakości skóry i włosów z powodu obniżenia twardości wody – szczególnie istotne czy skórze skłonnej do alergii czy skórze niemowlęcej.
  • Dobrej jakości woda to także ukłon w stronę akwarystów czy posiadaczy innych stworzeń żyjących w środowisku wodnym.
  • Z ekonomicznego punktu widzenia lokale zaopatrzone w systemy uzdatniania wody to lokale o podwyższonym standardzie, więc droższe, cieszące się większym zainteresowaniem przyszłych nabywców.
  • Budynek mieszkalny, w którym zamontowane są urządzenia filtrujące wodę, to zdecydowana poprawa jakości życia, wyższy standard mieszkania i zredukowane do minimum koszty zużycia i oczyszczania wody.

Zapraszamy do współpracy. Każdorazowo przed wyborem odpowiedniego systemu filtrującego dla danego obiektu przeprowadzamy wizję lokalną. Zbieramy szczegółowe informacje na temat źródła pochodzenia wody (woda wodociągowa czy woda z własnego ujęcia). W przypadku wody z własnego ujęcia niezbędne będzie wykonanie specjalistycznych badań jakości wody – na życzenie Klienta jesteśmy w stanie pobrać próbkę wody i zawieźć ją do laboratorium. Przed doborem właściwego zestawu filtrującego przeprowadzimy wnikliwą analizę problemów jakie występują – czy woda ma nieprzyjemny zapach, czy odczuwalny jest np. metaliczny posmak lub widoczny żółty kolor wody. Ważną informacją jest również przewidywane średnie zużycie wody, na co wpływ ma głównie ilość osób mieszkających w danym budynku czy charakter budynku (np. budynek użyteczności publicznej/ budynek mieszkalny itp.). Na tej podstawie tworzymy ofertę dopasowaną ściśle do potrzeb danego obiektu i korzystających z niego osób.

Należy pamiętać, że montaż systemu uzdatniania wody w kamienicy czy innym budynku wielorodzinnym, to nie wszystko. Aby urządzenia działały efektywnie niezbędny jest stały nadzór i systematyczny serwis. Nasza firma świadczy kompleksową usługę, polegającą zarówno na doborze odpowiedniego systemu filtrującego, gwarantującego uzyskanie doskonałej jakości wody pitnej i użytkowej, montażu filtrów oraz ich serwisu. Decydując się na usługi naszej firmy, nie muszą Państwo pamiętać kiedy powinna odbyć się kolejna wizyta serwisowa, aby zamontowany filtr działał efektywnie przez cały czas. To nasz pracownik, w ustaloną częstotliwością, uzależnioną od intensywności użytkowania filtra, skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty serwisowej.

Nasze filtry pozwolą podnieść standard nieruchomości oraz zmniejszyć do minimum koszty zużycia i oczyszczania wody.
Zapraszamy do współpracy!